Indywidualna nakładka na telefon czyli etui na zamówienie

Większość posiadaczy smartfonów prędzej czy później zaczyna rozglądać się za ciekawym etui, które zapewni ochronę urządzeniu. Dla wielu z nas ważne jest nie tylko skuteczne zabezpieczenie, ale także ciekawy design. Atrakcyjną usługą wydaje się, więc być etui na zamówienie, które oferowane jest przez wiele firm i sklepów z akcesoriami telefonicznymi. Na czym dokładnie polega taka oferta? Czy warto się na nią skusić? O tym wszystkim można przeczytać poniżej.

Spełnienie własnych wizji – etui na zamówienie

Co raz więcej producentów gotowych modeli etui zaczyna oferować także inne usługi, a mianowicie wykonywanie etui na zamówienie. Wynika to przede wszystkim z tego, że liczba klientów mających duże wymagania wciąż rośnie. Dodatkowo większość z nich pragnie po prostu spełnić swoje oczekiwania w stu procentach. Nie zawsze gotowe modele etui są w stanie zaspokoić takie potrzeby, dlatego też indywidualny projekt wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Możliwość stworzenia własnego projektu jest mile widziana przede wszystkim przez młode osoby, ale także i starsi co raz częściej decydują się na takie rozwiązanie. Jakie są jego zalety? Zobaczmy poniżej.

Co umożliwia wykonanie własnego projektu etui?

Zamówienie własnego projektu etui to bardzo ciekawa opcja, która daje szerokie pole manewru. Przede wszystkim jest to spełnienie marzeń i fantazji, a dodatkowo gwarancja indywidualności. Do największych zalet etui na zamówienie należą:

  • możliwość wykonania własnego projektu, który jest niepowtarzalny
  • możliwość umieszczenia dowolnej grafiki na etui
  • przystępna cena
  • oryginalność

Tak naprawdę zamówienie indywidualnego etui daje szansę na posiadanie bardzo oryginalnego, gdyż indywidualnego i niepowtarzalnego wzoru, który towarzyszyć nam będzie każdego dnia. Co ważne cena takiego rozwiązania jest niewiele wyższa niż ta, którą musimy zapłacić za gotowy model etui. Dodatkowym atutem jest także to, że dowolną i zamówioną grafikę można wykonać na różnego rodzaju nakładkach co oznacza, że można zakupić w ten sposób zarówno etui żelowe jak też silikonowe i inne.

Etui ze zdjęciem – pomysł na prezent

Prawdziwym hitem są dzisiaj etui na zamówienie, które przedstawiają własne wybrane zdjęcie. Wystarczy przesłać do firmy wykonującej takie etui konkretną fotkę, a specjaliści naniosą ją na etui. Jest to bardzo oryginalne i fajne rozwiązanie, które stanowi dość ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Z pewnością takie oryginalne etui przydanie do gustu każdemu kto je otrzyma. Warto zatem rozważyć taki prezent na święta czy też urodziny i inne ważne okazje.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here