Just Cause nie jest na pewno grą dla wszystkich. Przygody twardzielskiego Rico Rodriqueza spodobały się jednak sporej rzeszy zarówno krytyków, jak i graczy, oferując nowe podejście do formuły znanej z Grand Theft Auto. Otwarty świat stał się miejscem najśmielszych kaskaderskich wyczynów głównego bohatera.

Zachęcona sukcesem firma developerska Avalanche postanowiła wykorzystać popularność swojego produktu i szybko zarobić na kolejną wypłatę. Akcja z tropikalnej wyspy przeniesie się tym razem w bardziej zurbanizowane scenerie. Czy wyjdzie to grze na dobre? Trudno powiedzieć, ale na pewno znaczna część uroku Just Cause leżała własnie w owej rajskiej wyspie i egzotycznej otoczce. Po przeniesieniu akcji do miasta seria może niebezpiecznie upodobnić się do GTA i zatracić swoją świeżość i wyjątkowość.

Sequel trafi na Xboxa 360 i PlayStation 3. Fani next-gena SONY dostaną od razu drugą część gry – firma Avalanche nie ma w planach konwersji pierwowzoru na PS3. Póki co brak informacji odnośnie PC-towej wersji JC2. Więcej szczegółów wkrótce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

 1. Czy dobrze rozumiem, że newsa, który ma pół roku wygrzebałeś tylko po to żeby przekierować nas na justcause.pl ? Trzeba było chociaż tak nieładnie zachowywać się pod nowszą informacją. . .

 2. Śmieszny jesteś, po to jest tutaj opcja komentarzy aby komentować. Czytając tego newsa dodałem komentarz a jak ci nie pasuje to zgłoś to do redakcji a nie udajesz wielkiego sprawiedliwego.

 3. a jak ci nie pasuje to zgłoś to do redakcji

  Postaram się, ale to są tacy niemili goście. Na dodatek ciągle udają, że nie ma ich na gadu.

  Czytając tego newsa dodałem komentarz

  Komentarz czy reklamę? Zdaje się, że mylisz te dwa pojęcia. Nie wiesz również do czego służą minusy.

 4. Nie ośmieszaj się katmay bo jak masz jakieś sprawy odnośnie komentarzy to bij do redakcji i się im poskarż a nie udajesz tutaj Chucka Norrisa – obrońcę sprawiedliwości. A co do tych plusów i minusów to po to są aby ich używać a że ci przez mojego minusa odebrało plusa to masz pecha, pewnie płakałeś z tego powodu i musiałeś o tym wspomnieć. Zresztą z tobą nie będę dalej prowadził rozmowy bo tu się komentuje grę a nie ciebie. A co do Just Cause 2 to raczej będzie 2 hit po GTA4 jeśli oczywiście zmieniona całkiem została fizyka sterowania pojazdami oraz ulepszony system zniszczeń. Zapewniają że tak też się stało ale to okaże się już niedługo.

 5. lordsion—> obawiam się, że Katmay nie może tego zgłosić redakcji – zawsze jak dzwoni do naczelnego to jest zajęte jakby ten gdzieś dzwonił :)Acha i jeszcze jedno – widziałem się parę razy z Katmayem, ale naprawdę nigdy nie wyglądał jak Chuck Norris – choć może doskonale się kamuflował, w końcu to sam Chuck 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here