Już na początku tej wiadomości zaznaczamy, że plik wideo, który umieściliśmy pod treścią tego newsa pokazuje końcówkę Mass Effect 2. Jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy, to najpierw ukończcie grę, a dopiero później wróćcie do tego newsa. Sam materiał ma być dowodem na istnienie dodatkowej postaci w najnowszym dziele BioWare. Ma nią być ekspertka od nowoczesnych technologii – Kasumi.

Wielbiciel elektronicznej rozrywki bawiący się pecetową wersją Mass Effect 2 był w stanie dodać ją do swojej drużyny, a swoim odkryciem podzielił się z całym światem. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że na oficjalnym forum dyskusyjnym gry, jeden z moderatorów zamknął wątek „Kasumi – Nowa postać z DLC? (…)” przy okazji potwierdzając przypuszczenia graczy. Pracownik BioWare jako powód zamknięcia wątku podaje „spoilery (niezależnie od tego czy są prawdziwe czy nie).

Chyba można więc uznać, że wkrótce dowiemy się czegoś nowego na temat bohaterki, którą zapewne zobaczymy w jednym z następnych mikrododatków do Mass Effect 2. A oto i film, o którym wspominaliśmy w pierwszej części naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here