Telewizor też może być idealnie dopasowany do otoczenia i stanowić jego nietuzinkowe tło w najlepszym wydaniu. Doskonałym rozwiązaniem dla miłośników domowego kina, którzy chcą mieszkać w harmonijnej przestrzeni, zgodnej z najnowszymi trendami oraz własnym gustem, jest odbiornik, który zamienia się w obraz. Poznajcie lepiej model The Frame i dowiedzcie się, dlaczego jest tak wyjątkowy.

Najlepszy telewizor UHD, który udekoruje Twój salon 

Telewizory w technologii UHD (4K) to niewątpliwa rewolucja w odbiorze obrazu z wykorzystaniem „szklanego ekranu”. Okazuje się, że  4k uhd to aż 4 razy więcej pikseli, a co za tym idzie obraz w o wiele większej rozdzielczości. Dzięki temu jest on tak głęboki i wyrazisty, a widz ma okazję przenieść się do wirtualnego świata poprzez efekt trójwymiaru. 

Najlepszy telewizor UHD pozwoli nie tylko cieszyć się ostrym obrazem o naturalnych barwach, ale również stylistyką, która stanie się elementem dekoracji centrum całego mieszkania. The Frame, kiedy działa, odtwarza filmy, seriale, własne nagrania, slajdy zdjęć czy gry we wspomnianej już technologii 4k uhd. Kiedy jest wyłączony, zmienia się w obraz albo grafikę ulubionego artysty lub prywatne zdjęcie – na przykład zgrane z telefonu.

Sztuka łączy się z nowoczesnością – to możliwe dzięki 4k uhd The Frame 

Kolekcja obrazów światowych artystów, z których możesz korzystać do woli i to zupełnie za darmo. To tego możliwość tworzenia własnych galerii, których konkretne elementy mogą każdego dnia ozdabiać Twój salon. Właśnie taką możliwość daje najlepszy telewizor uhd. The Frame to kolekcjoner dzieł sztuki. Posiada wgraną kolekcję obrazów, ale posiadacz tego odbiornika ma możliwość stale ją powiększać. Daje to kolejne możliwości podczas zmian wystroju wnętrza. 

W nowoczesnej przestrzeni nie ma miejsca na nieład czy elementy, które zaburzałyby optymalnie przestronne wnętrze. Nowoczesne odbiorniki TV zostały zaprojektowane z myślą o najmniejszych detalach. Można powiesić je na przykład na specjalnym wieszaku, dzięki któremu wiszą one idealnie płasko, bez widocznych kabli. To ważne, jeśli tylko stawiamy na minimalizm. 

Który smart tv uhd 4k da Ci więcej możliwości? 

Najnowszy odbiornik telewizyjny, jaki pozwala na odbiór obrazu w technologii 4k, pełni dzisiaj bezsprzecznie funkcję dekoracyjną. Który smart tv uhd 4k ma wymienne ramki, jakie można dobierać zgodnie z trendami światowych projektantów wystroju wnętrz? Który smart tv uhd 4k pozwala na dobór koloru czy dekoracyjnego passe-partout? 

I to nie wszystko. Najlepsze TV mają wbudowany sensor jasności, dzięki któremu jasność oraz tonacja kolorów na ekranie dobierana jest automatycznie ze względu na panujące w danym momencie światło i jego natężenie w otoczeniu. Sensor jasności wykrywa zarówno poziom światła naturalnego, jak i tego sztucznego, dzięki czemu nigdy nie jest on przeszkodą w oglądaniu filmów w najlepszej jakości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here