Nie widać różnicy, po co przepłacać? Tyle możemy w sumie powiedzieć na temat serii King’s Bounty, która została przeceniona o 75% w usłudze sieciowej STEAM. Jeśli macie więc kilkanaście złotych na zbyciu, to gorąco polecamy wam przynajmniej dwa ostatnie dzieła 1C Company i Kalypso Media Digital. Za fenomenalne King’s Bount: The Legend w wersji cyfrowej zapłacić trzeb pięć dolarów bez jednego centa. Dodatek do gry (Armored Princess) może być nasz po uszczupleniu konta o kwotę 9,99$. Obie gry w Złotej Edycji kosztują natomiast zaledwie 11,25 dolarów. Na taką okazję po prostu trzeba się rzucić tym bardziej, że produkcje te powinny nam zapewnić przynajmniej miesiąc zabawy. Kiedy ostatni raz sprawdzaliśmy, w rodzimych sklepach za King’s Bounty z dodatkiem trzeba było wyłożyć ponad sto złotych. Zróbcie więc sobie tę przyjemność i zajrzyjcie dzisiaj na STEAM. Naprawdę warto.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Z tym że na steamie nie obowiązuje system przeliczania dolarów na złotówki, w Europie można kupować tylko za Euro lub funty (tylko Anglia). Przelicznik dla PL wynosi wiec 1$ = 1E. A różnica miedzy dolarem, a euro jest dość znaczna.

  2. Silent – mimo wszystko oszczędność jest dość duża. Za Gold Edition wychodzi jakieś pięćdziesiąt złotych czyli i tak o ponad 50% taniej niż w rodzimych sklepach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here