Z pewnością niektórzy z Was nie ograniczają swoich przygód z komputerem wyłącznie do gier komputerowych, czasem trzeba zainteresować się również pobocznymi dziedzinami jak na przykład programowanie. Ostatnie wiadomości donoszą, że zawód początkującego programisty-samouka znajduje coraz liczniejszą rzeszę odbiorców, niezależnie od wieku i płci.

Zawód programisty swoją drogą, ale bycie aktorem! To dopiero wyzwanie. Czasem trzeba włożyć w swoją rolę wiele uczucia i przede wszystkim życia. Jestem przekonany, że ten aktor długo przygotowywał się do swojego zadania!

A na sam koniec KM – na pewno pamiętacie filmik o przechlapanym życiu pewnego licealisty. Powstała druga część jego przygód, oto i one.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Z tą babą to chodziło o to, że ta książka jest o programowaniu C++ 😉 Na miejscu tego ziomka kazałbym sobie wygrawerować na nagrobku „Grał zwłoki na ogrodzeniu w Sillent Hillu” dla potomnych.

  2. Obrazek Jay Hernardezem to jedna z najzabawniejszych rzeczy, jaką widziałem w ostatnim miesiącu. . . Dawno się tak nie uśmiałem! :D. Wiem, wiem. . . Mam spaczony umysł ;p

  3. Nie no ale powiedzmy sobie szczerze większośc z nas jak nie każdy byłby sztuczny grająć zwłoki na ogrodzenia do tego potrzeba wyczucia i 5 lat praktyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here