Waszej uwadze szczególnie polecamy serię UFO. Do tej pory są to naszym zdaniem jedne z najlepszych tytułów jakie kiedykolwiek stworzono (no, przynajmniej pierwsze dwie odsłony serii). Jeśli więc nigdy nie udało wam się dołożyć ich do swojej kolekcji to już teraz zajrzyjcie na STEAM. Osoby posiadające karty kredytowe mogą dzięki dziełu Valve nabyć zestaw „X-COM Complete Pack” (14,99$) lub pojedyncze tytuły UFO za 4,99$. W ofercie znalazły się wszystkie części gry czyli X-COM: UFO Defense, X-COM: Terror from the Deep, X-COM: Apocalypse, X-COM: Enforcer oraz X-COM: Interceptor. Osoby, które zdecydują się je kupić do jedenastego września dostaną jeszcze 10% zniżki na każdą z wymienionych przed chwilą produkcji.

Drugim nowym tytułem na STEAMie jest Age of Conan. Ten tytuł, podobnie jak w przypadku UFO do jedenastego września przeceniony jest o 10%. Jeśli więc jeszcze nie przeżyliście żadnych wirtualnych przygód w świecie najbardziej znanego barbarzyńcy, to już teraz możecie nadrobić zaległości. Są chętni na którąkolwiek z tych pozycji? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Oj na UFO to się chyba skuszę, choćby nawet z sentymentu. Za to AoC nie tknę palcem, syf kiła mogiła przykryta grubą warstwą mułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here