Wszystko wskazuje na to, że mała duża gra na Playstation 3 okaże się jednym z największych hitów tego roku. Już za kilka dni powinniśmy móc kupić LittleBigPlanet w sklepach, a tymczasem dowiadujemy się, że prawdopodobnie trwają już prace nad jego kontynuacją. Serwis internetowy BBC napisał, że „Zanim gra trafiła do sklepów, odpowiadający za nią zespół już rozpoczął prace nad sequelem”.

Ile jest w tym prawdy? Ciężko ocenić. Z jednej strony ani Sony ani Media Molecule nie skomentowali tej informacji. Z drugiej widzimy już pierwsze recenzje LittleBigPlanet (większość recenzentów przyznaje grze wysokie oceny) i olbrzymie zainteresowanie tym tytułem wśród fanów elektronicznej rozrywki. Czy taka produkcja mogłaby nie doczekać się kolejnej odsłony? Cóż, poczekamy na jakieś oficjalnej informacje na ten temat. Was natomiast odsyłamy do naszego tekstu poświęconego LittleBigPlanet.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Co to za ironia? Gra jest świetna (moje domysły, bo premierę przesunęli :), a z jednej gry MM nie wyżyje. Chociaż wolę opcję by Criterion, to chętnie poczekam na 2jkę- na przykładzie Mtorostorma 2 świetnie widać, że sequel nie znaczy zmiana numerka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here