Tym razem jest to produkcja, która trafi na Xboxa 360. Wielbiciele dwóch silnych konsol nowej generacji mogą więc dyskutować na temat tego, który system dostanie lepsze tytuły tego typu. Niestety w tym materiale filmowym jakość dźwięku woła o pomstę do nieba. Wciąż jednak czekamy na pojawienie się w Internecie oficjalnych materiałów od wydawców. Do czasu ich publikacji musimy się zadowlić klipami takiej jakości.

Jeśli obejrzeliście nagrania z White Knight Story i Lost Odyssey to możecie się pokusić o komentarz dotyczący japońskich gier RPG na konsolach Sony i Microsoftu. Czy w tym roku firma z Redmond powalczy o klienta? Czy w przyszłym zobaczymy początki prawdziwej inwazji tego typu produkcji na PS3 a Xbox będzie musiał uznać wyższość japońskiej firmy na tym polu? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. sweeeeetCzekam na te gierke, mam nadzieje ze bedzie rzeczywiscie wypasiona. Zastanawialem sie nad kupnem Blue Dragon, ale nie wiem czy to nie bedzie zbyt dziecinna gierka – ktos mi moze polecic?

    • sweeeeetCzekam na te gierke, mam nadzieje ze bedzie rzeczywiscie wypasiona. Zastanawialem sie nad kupnem Blue Dragon, ale nie wiem czy to nie bedzie zbyt dziecinna gierka – ktos mi moze polecic?

      Ja, jako zaciekły wróg jRPG-ów 😉 nic Ci obiektywnie nie mogę powiedzieć, ale demko jest do ściągnięcia z Live. Jeśli jednak Cię moja opinia interesuje, to uważam, że BD jest infantylny, idiotyczny i żenujący. Dodaj do tego ten nieudolny system walki, powszechnie stosowany w jRPG-ach i masz pozycję, od której należy się trzymać z daleka. Ale co ja tam wiem 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here