Przedstawiciele firmy Tecmo zdradzili, że już wkrótce posiadacze konsol Playstation 3 zagrają w wersję demonstracyjną Ninja Gaiden Sigma 2. Informację tę przekazano na konferencji prasowej, która odbyła się w Londynie. Więcej na ten temat dowiemy się w połowie lipca. Póki co powiedziano tylko, że demo powinno się pojawić na usłudze Playstation Network we wrześniu tego roku. Na tej samej konferencji prasowej firma Tecmo ogłosiła, że ostatecznie połączyła się z KOEI. Na Starym Kontynencie będzie ona wydawała swoje produkcje pod szyldem TKE (Tecmo Koei Europe). Pierwszą z nich będzie właśnie Ninja Gaiden Sigma 2.

Z nikim nie połączył się Capcom. W imieniu firmy na temat Lost Planet 2 wypowiedział się jednak Jun Takeuchi. Na łamach magazynu Famitsu powiedział on, że już wkrótce na usłudze Xbox Live zobaczymy wersję demonstracyjną tego tytułu. Będzie to to samo demo, które udostępniano na początku miesiąca na targach Electronic Entertainment Expo. Znajdzie się w nim jeden etap, który można przejść w trybie co-op dla czterech graczy. Kiedy dowiemy się czym jest „wkrótce” na Valhalli zobaczycie kolejną wiadomość poświęconą Lost Planet 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. YEAH! Bałem się, że do dema Lost Planet 2 wrzucą jakieś nudne walki w mieście albo coś jeszcze gorszego. A tu full coop expierience – walka z ogromnym jaszczurem. Już nie mogę się doczekać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here