Czekacie na nowe produkcje ze świata Gwiezdnych Wojen? Jeśli tak, to powinniście zajrzeć na Valhallę dwunastego grudnia. W trakcie imprezy Spike Video Game Awards firma LucasArts ma pokazać światu kolejną grę (gry?), w której zobaczymy rycerzy Jedi, Sithów, a być może nawet ulubioną postać wszystkich graczy – Jar Jara.

Póki co nie wiemy jeszcze jaką produkcję zapowie LucasArts. Atmosferę przed jej oficjalnym odsłonięciem podgrzewać ma krótki zwiastun, który znajdziecie pod treścią tego newsa. Choć zdarza nam się mylić, to stawiamy na The Force Unleashed 2. A jaki tytuł wy chcielibyście zobaczyć? Koniecznie dajcie nam znać.

My już na zakończenie tego newsa dodamy, że może to być gra na Xboxa 360 i Playstation 3 (co znów może sugerować, że chodzi o The Force Unleashed 2). LucasArts delikatnie odsłonił karty poprzez publikację ogłoszeń rekrutacyjnych. Dowiadujemy się z nich, że firma poszukuje osób, którymi obsadzi następujące stanowiska: senior engineer, environment artist, graphics engineer, multiplayer networking engineer oraz level designer. Ludzie wysyłający swe CV i listy motywacyjne powinni mieć doświadczenie w tworzeniu gier na wymienione przed chwilą konsole. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. A jaki tytuł wy chcielibyście zobaczyć? Koniecznie dajcie nam znać.

    Tak szczerze do bólu? Z rozmarzeniem? To ja bym sobie życzył taki chamski remake Dark Forces i Jedi Knight z nowożytną grafiką. Po dolozeniu X-Winga i Tia Fightera moglbym spokojnie umrzec:D

  2. Kiedyś tu pisałem że Remake Tie Fightera mi się marzy. Dwójka Force Unleashed też byłaby mile widziana, ale gdyby twórcy wyeliminowali elementy a’la Tomb Raider czyli skakanie po platformach przeróżnych. W jedynce było tego trochę za dużo. A KOTOR 3 to też niezły pomysł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here