Zastanawialiście się co ostatnimi czasy porabia David Perry? A może nie wiecie kto to jest? Odpowiedź na te dwa pytanie poznacie dzięki naszej nowej informacji. Okazuje się, że Perry zamiast pracować nad grami od kilku miesięcy razem kolegami i koleżankami tworzył coś w rodzaju Wikipedii dla wielbicieli elektronicznej rozrywki. Cudo to nazywa się Game Industry Map. Projekt ten jest istną skarbnicą wiedzy na temat naszego ulubionego hobby. Już w tej chwili „na mapie” znajdziemy dwadzieścia tysięcy gier (!) i osiem tysięcy firm związanych z branżą. Oczywiście wpisy, podobnie jak na Wikipedii, mogą edytować sami internauci.

Jeśli więc macie trochę wolnego czasu a na dodatek znacie język Szekspira, to już teraz zajrzyjcie na stronę gameindustrymap.com. Za korzystanie z serwisu nie musimy płacić. Polecamy go więc wszystkim graczom, nie tylko tym, którzy nie wiedzą kim jest Perry. Przy okazji przypominamy, że jakiś czas temu ruszył podobny projekt dla fanów pięknych kobiet. Więcej na jego temat przeczytacie w innej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. A ja uważam to za bardzo ciekawy pomysł. Stronka mi się spodoba i siedzi już w zakładkach. =] Szkoda tylko, że jest jakaś taka uboga w opisy. Mam nadzieję, że to się rozwinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here