Gdybśmy mieli używać niezbyt przyzwoitego słownictwa i terminologii wojskowej to powiedzielibyśmy, że w obozie Sony coś jest FUBAR. Coś nas trafia kiedy czytamy o kolejnych grach, które tylko i wyłącznie w przypadku Playstation 3 zaliczają opóźnienie. Gdyby jeszcze dało się je wytłumaczyć tym, że na konsolę Sony trafiają z mnóstwem dodatków i wieloma poprawionymi elementami. Niestety nie da się tego powiedzieć.

Przejdźmy do rzeczy. Serwis IGN donosi, iż Half-Life 2: Orange Box pojawi się na konsoli Playstation 3 w kilka tygodni po premierze na komputerach osobistych i Xboxach 360. Powodów opóźnienia niestety nie znamy. Czekamy za to na chociaż jedną grę poza Unreal Tournament 3, która trafi na Playstation 3 zanim pojawi się na innych konsolach. Jednocześnie na korkowej tablicy zrobiliśmy małą listę gier i na chybił trafił wybieramy tytuł o opóźnieniu którego napiszemy w tym albo w przyszłym tygodniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

16 KOMENTARZE

 1. PS3 jeszcze nabierze rozpędu. . . Za ok. 8 miesięcy będzie drugą konsolą po Wii, a zabawka Microsoftu zostanie w tyle. . I piszę to jako posiadacz Xboxa 360. . .

 2. PS3 jeszcze nabierze rozpędu. . . Za ok. 8 miesięcy będzie drugą konsolą po Wii, a zabawka Microsoftu zostanie w tyle. . I piszę to jako posiadacz Xboxa 360. . .

  i licencjonowany wróżbita

 3. maszynka Microsoftu która mam jest najlepsza poza tym Microsoft dba o swoich graczy kupując studia i zapewniając gry z pierwszej reki . . . nie to co sony które zrobiło droga zabawkę dla japońców i ma w nosie graczy mentalność sony jest taka „kupili bubla za 2399 to raczej nie sprzedadzą choćbyśmy im dawali jedna grę na kwartał” 🙂

  • mentalność sony jest taka „kupili bubla za 2399 to raczej nie sprzedadzą choćbyśmy im dawali jedna grę na kwartał” 🙂

   lol, piszesz o świstakach, czy personach z Sony? Ci drudzy nie wiedzą gdzie leży Polska, a 2399 to im się co najwyżej z pojemnością silnika może kojarzyć. . . . .

 4. DZISIAJ MOżNA POBIERAć WARHAWK Z KONTA US (co niniejszym czynię 🙂 !!!!! Cena 39,99 $ – całkiem, całkiem :)katmay – nic o tym nie piszecie. . .

 5. Jak można kupować X360? Jesli ktoś ma chociaż trochę rozumu, to przed zakupem porówna dane techniczne, popyta, poczyta testy. Ludzie którzy kupili X360, rzucili się na niego, bo nie było innego Next Gena. A developerzy zwęszyli kaske. X360 nie ma HDMI, HD-DVD, standardowego dysku. Ale ma to coś. Ma 30% awayjność.

 6. Jeden z najgorszych wątków na Valhalli. Wygenerował strasznie dużą liczbę fanboyów, spamerów i trolli. Zobaczcie ile tu minusów i na jakim poziomie one są. Sam poziom postów jest fatalny. Ech aż szkoda gadać. Chociaż przynajmniej mogli się tu wyszaleć bez robienia bałaganu gdzie indziej.

 7. Użytkownicy Jedwym i Ryanpl1 – używanie słów „idiota” czy „down”, którymi obrażacie naszych czytelników nie świadczy o was zbyt dobrze. Pierwszy i ostatni raz proszę o nie używanie tego typu słów. Jeśli nie podporządkujecie się do mojej „prośby” z całą pewnością stracicie możliwość komentowania jakichkolwiek newsów na Valhalli.

 8. <offtopic>jedwyn – ale zrezygnowano z tego nazewnictwa ponieważ określenia te nabrały pejoratywnego wydźwięku. Innymi słowy stały się wyzwiskami. Wątpię więc by zostały przez ciebie użyte inaczej niż jako obelga. Dziś na określenie używa się po prostu stopni, np. upośledzenie pierwszego stopnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here