Rozdanie e-Sports Awards 2007 było dla wielu graczy ważnym wydarzeniem, gdyż jest to swego rodzaju podsumowanie ich dotychczasowej pracy na światowej scenie e-sportowej. Wśród nominowanych znalazło się liczne grono Polaków, co było niewątpliwym wyróżnieniem. Jednak do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy czy znajdziemy się na podium.

Jak się okazało biało-czerwoni zostali zauważeni. Drużyną roku został PGS Gaming, o czym mogliście już wczoraj przeczytać na łamach naszego wortalu a graczem roku jak i najlepszym graczem Counter-Strike'a został Filip „Neo” Kubski, dziennikarzem e-sportowym Michał „Carmac” Blicharz. Nie można również nie wspomnieć o odkryciu tego roku, czyli Macieju „av3ku” Krzykowskim, o którym rozpisywały i rozpisują się wszystkie markowe serwisy gamingowe.

Spoglądając na listę nagrodzonych można śmiało stwierdzić, że mamy uzdolnione osobistości, które staną się przykładem dla młodszych kolegów, którzy zauważą, że Polak potrafi.Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. BRAWO !!!Trzymamy za was kciuki na nastepne lata. Az sie serce cieszy ze chociaz w e_sport mamy takie umiejetnosci biorac pod uwage slaby sponsoring w Polsce. Trzymam kciuki chlopaki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here