Na trop nagrodzonych gier wpadliśmy przeglądając stronę internetową GamesIndustry Biz. Bez zbędnego lania wody opowiemy wam o tym, jakie pozycje zostały uznane za najlepsze gry targów. Najwięcej nagród (dwie) zdobyła nowa odsłona Pro Evolution Soccer z numerkiem 2008 na końcu. Ten tytuł został najlepszą grą na PS2 i PS3. Wygrana w drugiej kategorii świadczy chyba o zalewie doskonałych produkcji na tę konsolę. No cóż, sytuacja zapewne ulegnie kiedyś poprawie a my już bez ironii przechodzimy do kolejnych pozycji.

Za najlepszą grę na pecety uznano Crysis a na Xboxie zwyciężył, co nas specjalnie nie dziwi Bioshock. Najlepszym tytułem targów na Nintendo Wii był Mario & Sonic at the Olympics. Wśród handheldów zwyciężyli God of War: Chains of Olympus (PSP) oraz Eye Training (DS). Zostały nam już tylko trzy kategorie. I tak w kategorii gier sieciowych na polu bitwy został największy barbarzyńca świata i jego Age of Conan: Hyborian Adventures a w przypadku sprzętu z nagrody cieszyli się przedstawiciele Nintendo. Największym uznaniem cieszył się zapowiedziany niedawno Wii Balance Board.

Kategorią, którą zostawiliśmy sobie na koniec są gry na komórki. Tutaj nie wybrano faworyta targów, gdyż zaledwie dwie gry walczyły o nagrody. Z ich wręczenie postanowiono więc zrezygnować. Przy ogłaszaniu nominacji zgłaszaliście wiele sprzeciwów. Czy koniec końców uważacie, że zwyciężyły pozycje, które na to zasłużyły? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Jezu. W kategorii PS3 serio wygrala kolejna odslona Pro Evo? Jesli tak to. . . zalosc ;/ Nie ma to jak konsola, na ktorej najlepiej zapowiadajacym sie tytulem jest jeden ze sportowych tasiemcow ;D

  2. siergiej, ale przecież to PES. . . może i tasiemiec, ale przecież cała piłka nożna to „neverending story” 😉 PES był zawsze bardzo dopracowana produkcją, a konkurencje miał praktycznie rzadna. . .

  3. Alez ja nie neguje tego, iz Pro Evolution Soccer to seria na prawde swietnych i dopracowanych tytulow. Ale z drugiej strony – jesli tasiemcowaty symulator kopania pilki jest najlepiej zapowiadajacym sie tytulem na PlayStation 3, to znak, ze ta konsola wyjatkowo cienko przedzie.

  4. Nominowani na PS3:Metal Gear Solid 4: Guns of the PatriotsSingStarUncharted: Drake’s FortuneThe Eye of JudgementPro Evolution Soccer 2008poza MGS i PES zero skojarzeń. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here