Według obietnic autorów tej produkcji spora część cutscenek zostanie zastąpiona krótkimi opowiadaniami japońskiego pisarza Kiyoshi Shigematsu. Oczywiście w trakcie zabawy zobaczymy również mnóstwo klasycznych przerywników filmowych. Te mają w sumie trwać około dwudziestu godzin. My prezentujemy jeden z tych klipów. Jest to najprawdopodobniej filmowe wprowadzenie do gry. Zobaczcie czym będzie chciał nas zaskoczyć Hironobu Sakaguchi i spółka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. No cóż, ja też mam problem z filmikami na valhalli. Zamiast okienka do oglądania filmów mam białe pole. To już nie pierwszy raz. Zaznaczam, że dzieje się to tylko na Valhalli. Na wszystkich innych stronach nie mam żadnych kłopotów – K-Lite Mega Codec Pack daje radę ;). EDITSzok, po którymś odświeżeniu strony z kolei okienko z filmem się pojawiło. Weird. . .

  2. Nie jestem w tej dziedzinie ekspertem, ale widzę, że te materiały korzystają z „application/x-shockwave-flash”. Może macie jakiś problem z nim? Jeśli historia będzie się powtarzała to na pewno sprawą zajmie się nasz czarodziej klawiatury. Musicie tylko zgłaszać tego typu „usterki”.

  3. Ja widzę „panel” aplikacji. Jest „strzałka”. Jak wcisnę „strzałkę” to pojawiają się „kreseczki” i nic więcej. Tak jakby nie chciało wystartować 🙁 Musio być smutna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here