Bez bicia przyznajemy się, że nie jesteśmy wielkimi fanami komiksu i serialu, w którym zobaczymy Naruto Uzumaki. Młody ninja ma jednak w Polsce wielu wielbicieli, którzy mogą śledzić jego przygody w telewizji i kolejnych stronach komiksu. Między innymi do nich adresowana jest komputerowa adaptacja dzieła Masashiego Kishimoto. Na łamach serwisu Gamersyde znaleźliśmy developer diary poświęcone szeroko rozumianej oprawie graficznej tego tytułu. Klip powinniście widzieć pod tekstem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawie to wygląda. Wprawdzie to całkowicie młodzieżowo-dziecięcy klimat (widziałem trochę anime) ale gra może byc fun. Grafika wygląda naprawdę bardzo dobrze.

  2. Yeah, widać zwęszyli kasę i zamierzają wycisnąć do reszty „narutowców”. Okrzyk fanów naruto: mniej fabuły, więcej naruto! 😉 [no offence of course]Kiedyś to minie, a tymczasem wolę obejrzeć coś ambitniejszego (ot ostatnio Shingetsutan Tsukihime, momentami sen z rzeczywistością się nieźle miesza).

  3. Grafika wygląda faktycznie fajnie. Klimat też wydaje się występować, ale całość mi wygląda na zwyczajną platformówkę 3d, co osobiście niespecjalnie mnie jara.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here