Jeden z menadżerów Sony zapowiada, że PlayStation 3 będzie w znacznym stopniu uzależniona od E-Dystrybucji. Czyżby nadchodził koniec gier w pudełkach?

Radośni PR-owcy z Electronic Arts, używając jak najbardziej PR-owego języka, katowanego do znudzenia w nawet najbardziej banalnej informacji prasowej, poinformowali o zawarciu umowy ze znanym producentem wozów terenowych. Gracze będą mogli „doświadczyć realistycznych pojazdów z okresu drugiej wojny światowej” – głównie nieśmiertelnego modelu Willys-Overland.

Samochody określane dziś mianem jeepów to głównie otwarte pojazdy terenowe z okresu drugiej wojny światowej, produkowane przez kilka firm. Miłośnicy spisku i absurdu z pewnością prędko zauważą, że właścicielem marki Jeep jest dziś niemiecki DaimlerChrisler, bynajmniej nie wspierający w czasie wojny aliantów.

W dobie poszukiwań nowych źródeł dochodów przez reklamodawców, oraz rozwoju reklam w grach to ciekawa idea. Pomysł umieszczenia reklamy współczesnej marki w grze osadzonej w realiach II Wojny Światowej postrzegany jest jako nowatorski, aczkolwiek trudno przewidzieć, na ile okaże się on efektywny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSondaże, ankiety, i inne bzdury
Następny artykułeMTiVi i poker?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here