Kilka dni temu w amerykańskiej części Playstation Network ruszyła baza danych Metal Gear. To rodzaj „programu”, z którego dowiecie się wszystkiego, co chcielibyście wiedzieć na temat świata Solidnego Węża i jego uzbrojonych po zęby przyjaciół. W Metal Gear Database znajdziecie opis fabuły wszystkich odsłon serii, profile postaci i wiele innych ciekawych informacji. Niestety Konami jakimś cudem zapomniało o Europie i fanach wydanej przez nich produkcji. Kiedy już myśleliśmy, że po raz kolejny Stary Kontynent z zazdrością będzie patrzył na swoich kolegów z USA, w sieci znaleźliśmy przyjemną informację. Już za trzy dni europejski PSN wzbogaci się o omawianą przez nas bazę danych. Będziecie mogli pobrać ją za darmo powtarzając pod nosem jedno hasło przez jakieś 30 minut. To hasło to: „ostatni będą kiedyś pierwszymi”.

Przy okazji zachęcamy was do przejścia na tę stronę. Jeśli jesteście wielkimi fanami przygód Solid Snake’a, to na pewno spodoba wam się gadżet, który będziecie mogli kupić za jedyne sto funtów. Jest nim specjalny zegarek z limitowanej kolekcji (500 sztuk) Metal Gear Solid 4. Dzięki niemu możecie odliczać minuty, godziny i dni, które spędzacie na czekaniu na pozycje w stylu Metal Gear Database.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Stary kontynent, jest tak stary, że wszystko przychodzi z opóźnieniem. Standard. Co to zegarka, to sorry, ale jest arcy tandetny. O wiele lepiej prezentował się ten z FFX.

  2. Zegarek Aki Ross z filmu FF The Spirits Within faktycznie prezentuje się lepiej (gdyby jeszcze miał ten bajerancki wyświetlacz holograficzny. . . ), natomiast MGS 4 database to naprawdę fajna rzecz.

  3. Czemu takie rzeczy jak Database nie moga sie ukazywac na PC? Taką Bazę to bym bral w pudelkowej wersji [ktorej nie ma. . . ] nawet jakby kosztowala tyle, co nowa gra na konsole. Postawic cos takiego na polce. . . mniam! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here