Firma Konami poinformowała media i fanów elektronicznej rozrywki o dwóch nowych trybach gry, które za darmo możemy pobrać z Playstation Network. Pierwszy z nich to Team Sneaking. Nazwa tego rodzaju zabawy naprowadza nas na rządzące nim zasady. Jedna z drużyn próbuje infiltrować obóz przeciwnika. Jej członkowie są „niewidzialni” do czasu, gdy odkryje ich jeden z przeciwników. Po wypatrzeniu któregokolwiek z graczy przez żołnierza przeciwnika nasza drużyna musi się wycofać i odczekać kilka sekund zanim znów będzie mogła spróbować zakraść się za linie wroga. Wygrywa zespół, któremu uda się wykonać zadanie w jak najkrótszym czasie. Drugi świeży tryb gry nazwano Headshot Only. W tym przypadku nazwa zabawy również tłumaczy jej zasady. Dzisiejszą niespodzianką Konami udowadnia, że zależy im na fanach Metal Gear Solid. W niedalekiej przyszłości na usłudze sieciowej Sony pojawić mają się kolejne dodatki do najnowszej odsłony przygód Solid Snake'a. O wszystkich oczywiście napiszemy na Valhalli. Wyglądajcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jak tak kochają swoich fanów, to niech nie karzą płacic za konta do gry (na jednym nie da się grac), takie „cfaniaki” mogą się schowac.

  2. Dokładnie, opłata za drugie konto? NIE bezpodstawnym pobieraniu opłat!Dobrze, że Konami nie zrzuciło ciężaru z pleców no, to już załatwione tylko potrafią jeszcze dodać nowe tryby. Chociaż na burnoutowe dodatki nie mamy co liczyć. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here