Niestety tylko takie informacje możemy wam przekazać w tej chwili. Amerykańska korporacja zapowiedziała, że w trakcie konwentu komiksu, który rozpocznie się już za tydzień w San Diego (23-26.07) zobaczymy „nowy, ekscytujący i niezapowiedziany projekt z jednej z naszych najlepszych serii”. Czym będzie tajemnicza produkcja? Póki co możemy tylko zgadywać. Internauci już jednak żartują, że jest to kolejna odsłona serii Halo. My wciąż marzymy o kolejnej odsłonie RalliSport Challenge albo piątym Project Gotham Racing od Turn 10. A na co czekacie wy? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

    • PGR od Turn 10??

      Na to liczę. Bizarre raczej go nie zrobi.

      Oby nie. PGR niech zostawią lepiej w spokoju. Zresztą ja bym zobaczył chętnie MSR2 od Bizzare ; ). Wyścigi bliższe oryginalnemu tytułowi z DC.

  1. First Party games od Microsoftu leżą, w przeciwieństwie do Sony i Nintendo. PGR 4 naprawdę bym nie chciał jako „zapowiedzi”. Będę miał nową forzę, na razie mi wystarczy. I tak nie przepadam za wyścigami. Osobiście obstawiałbym nową grę od Rare (ale nie mam pojęcia jaką. Banjo odpada, może kolejny Perfect Dark?) albo Lionhead (trzecia część Black & White wydaje się być marzeniem każdego przyszłego posiadacza Natala). Nowe Ruffian i Wingut leżą sobie cicho. Chociaż po nich nie spodziewam się wielkich rzeczy. Nie można też wykluczać nowego Age of; Ensamble nie istnieje. Ale prawa do marki pozostają; a pracowników można zatrudnić na nowo :)Liczę na Lionhead. Ci panowie wiedzą jak robić oryginalne i wciągające gry!

  2. Na Gears of War drei chyba jeszcze nieco za wcześnie, chociaż jakoś szczególnie bym się nie zdziwił. Zaskoczeniem nie będzie również kolejna część Viva Pinata. Swoją drogą, że byłbym z tego bardzo zadowolony – cukierkowe potwory rządzą ;)Byle nie gra od Lionhead. Po zagraniu w Fable II i obejrzeniu prezentacji Mylo, mam dość Piotrusia Pana i jego dziwacznych pomysłów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here