Od dłuższego czasu piszemy o kiepskiej sytuacji w jakiej znalazła się firma Midway. Dziś jej pracownicy zobaczyli jednak przysłowiowe „światełko na końcu tunelu”. Niestety nie wszyscy mieli to szczęście.

Korporacja Warner Bros. otrzymała od amerykańskiego sądu pozwolenie na wykupienie firmy Midway. Koncern jest jednak zainteresowany jedynie serią Mortal Kombat i dwoma z czterech oddziałów wydawcy. Za kilka dni dowiemy się kiedy dokładnie transakcja dojdzie do skutku. W międzyczasie część pracowników Midway będzie obgryzała paznokcie z nerwów. Potencjalni klienci mają sześćdziesiąt dni na odkupienie nie wymienionych z nazwy zespołów. Jeśli w ciągu dwóch miesięcy na horyzoncie nie pojawią się ludzie z walizkami pełnymi pieniędzy, to oba oddziały zostaną zlikwidowane.

Opisana przez nas transakcja została wyceniona na 33 miliony dolarów. Wkrótce powinniśmy usłyszeć co Warner Bros. szykuje dla firmy Midway. Liczymy też na jakieś konkretne wieści dotyczące nowego Mortal Kombat, o którym donosiliśmy kilka dni temu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Oby tylko ten nowy Mortal był tak brutalny jak mówił to sam Ed Boon chybaże WB wszystko spieprzy i zrobi z niego PG13 (Boże uchowaj).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here