Kilka dni temu pisaliśmy o nie najlepszych (by nie rzec, że słabych) wynikach sprzedaży gry Alan Wake. Teraz informacje utrzymane w podobnym tonie napływają z obozu Sony. Holenderski serwis PS3Hype twierdzi, że tytułowa produkcja niespecjalnie zainteresowała fanów elektronicznej rozrywki.

W pierwszym tygodniu po premierze, po ModNation Racers na Playstation 3 miało sięgnąć zaledwie pięćdziesiąt tysięcy osób. Jeszcze gorzej sytuacja wygląda w przypadku kieszonsolki PSP. Tu nieoficjalne dane mówią o sprzedaży na poziomie 9800 sztuk. W całej Europie! Aż nam się to wydaje mało prawdopodobne. Z komentarzem zaczekamy więc do chwili, gdy opublikowane zostaną bardziej wiarygodne dane. Liczymy też na to, że wyniki sprzedaży z USA będą bardziej optymistyczne.

Z tym może jednak być problem. Internauci zauważają, że w najbliższym czasie większość wielbicieli elektronicznej rozrywki będzie próbowało zdobyć swoją kopię Red Dead Redemption. Produkcja zbierająca znakomite oceny sprzedaje się lepiej niż ciepłe bułeczki nasączone narkotykami. Doszło nawet do tego, że zdobycie jej graniczy z cudem. Gwiazda Rocka zaciera więc ręce ze szczęścia, a pozostali twórcy gier czekają na lepsze czasy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here