Playstation Move, nazywane przez niektórych per „dildo”, od Sony, które nam bardzo się podobał – szczególnie, że obsługuje też mniej casualowe gry np. Heavy Rain – przerósł oczekiwania co do sprzedaży. Mark Stanley ze SCEA Latin America ujawnił, że jego firma musi teraz nadrabiać z wysyłka Move do sklepów, ponieważ zainteresowanie kontrolerem jest tak wielkie, że przerosło oczekiwania i założenia Sony. Ujawniono, że globalnie sprzedało się już grubo ponad 2.5 miliona kontrolerów Move. PSM najlepiej zostało przyjęte na rynkach Starego Kontynentu. Europa ma już na liczniku półtora miliona Move. W Stanach Zjednoczonych jest już nieco gorzej – liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła nieco milion egzemplarzy. Znacznie ogrzej jest na przykład w Japonii. Choć akurat z tego rynku nie podano żadnych konkretnych danych.

Warto wspomnieć, że Sony zamierza ostro powalczyć ze swoimi kontrolerami na rynkach Ameryki Łacińskiej gdzie producent Playstation 3 rusza z kampanią medialną pod nazwą „Vive en Estado Play”(Żyj w stanie Play) promująca PS Move i gry na niego. Reklamy możecie obejrzeć sobie poniżej.

Mnie trochę przerażają…

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. To fakt, problem z dostaniem dodatkowego kontrolera (mówię tu o różdżce) jest spory. Od czasu kupienia starter kita jakieś 4 tygodnie temu nie mogę go nigdzie dostać (brak w sklepach i na allegro, jedyna możliwość to sprowadzenie z UK, co jest totalnie nieopłacalne).

  2. Ja Move’a kupiłem dwa dni po premierze i już wtedy nie było pojedynczych różdżek. A co do sprowadzania a UK, to na serio widziałeś tam już różdżki? Gdzie? Bo szukałem ich jakiś czas temu i była taka sama kicha jak w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here