Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w sieci pojawiła się kolejna wersja oprogramowania konsoli Playstation 3. Po pobraniu odpowiednich plików firmware superkomputera zostanie podniesiony do wersji 3.15. Choć instalacja oprogramowania nie jest przymusowa, to warto się na nią zdecydować, ponieważ po przeprowadzeniu aktualizacji na PS3 będziemy mogli uruchamiać Minis znane z konsoli PSP. Niestety w chwili obecnej nie są one jeszcze dostępne. Japońska korporacja twierdzi, że zagramy w nie dopiero siedemnastego grudnia.

Ciekawe czy ktokolwiek zainteresuje się nową funkcjonalnością superkomputera. My wciąż mamy tyle „dużych” gier do przejścia, że w najbliższej przyszłości na Minis nawet nie spojrzymy. A może po prostu znaleźliśmy sobie taką wymówkę ponieważ wolimy produkcje takie jak nadchodzące Alien Breed Evolution?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ale tandeta 🙁 Z niecierpliwością czekam na łatkę która wprowadzi możliwość odpalenia gier z PS2. Miło by było gdyby jeszcze wprowadzili polskie menu w konsoli, swoją drogą słyszałem że mieli to w grudniu wprowadzić.

    • Ale tandeta 🙁 Z niecierpliwością czekam na łatkę która wprowadzi możliwość odpalenia gier z PS2. Miło by było gdyby jeszcze wprowadzili polskie menu w konsoli, swoją drogą słyszałem że mieli to w grudniu wprowadzić.

      Jest polskie menu (XMB) od firmware 3. 10, a w ustawieniach wystarczy wybrać polską klawiaturę by się cieszyć pełną obsługą „naszych ogonków”. A obsługa gier przez wsteczną kompatybilność pewnie już nie wróci bo Sony woli je ponownie wydać (lekko polepszone) na PS3 co by na nich jeszcze raz zarobić (GoW 1/2).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here