Pierwszy Bioshock miał być grą, którą przejdziemy tylko na konsoli Xbox 360. Szybko okazało się jednak, że zagrają w nią także posiadacze pecetów. W końcu, po wielu miesiącach czekania do Rapture weszli także miłośnicy grania na Playstation 3. To właśnie w grze wydanej na japońskim superkomputerze odnaleziono filmową zajawkę Bioshock 2: Sea of Dreams, o czym pisaliśmy kilka dni temu. Teraz dowiedzieliśmy się natomiast, że nowe dzieło studia 2K Marin będzie produkcją mutliplatformową. Na łamach serwisu GameSpot jeden z przedstawicieli firmy 2K Games (Charlie Sinhaseni) przyznał, że „Bioshock 2 zmierza na Playstation 3, Xboxa 360 i pecety”.

Przy tej okazji nie dowiedzieliśmy się niestety niczego na temat daty premiery Sea of Dreams. Gdybyśmy mieli zgadywać, to powiedzielibyśmy, że w Bioshock 2 zagramy w okolicach Gwiazdki 2009. Nie będziemy jednak bawili się w zgadywanki ponieważ musielibyśmy dodać, że naszym zdaniem na jednej z wymienionych platform gra zostanie wydana na zasadach czasowej wyłączności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Właśnie przechodzę pierwszą część Bioshock’a na Pc i muszę powiedzieć, że jestem zaszokowany klimatem. Bioshock 2 to dla mnie number one na liście tytułów „must have”. Swoją drogą ten news obiegł świat z ponad tydzień temu. . .

  2. Ja natomiast słyszę o tym po raz pierwszy:} Jestem zadowolony, że wyjdzie na PC-ty, którego rynek podobno ‚umiera’. Ciekawe czego będzie dotyczyć fabuła. . . ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here