Za każdym razem kiedy piszemy o grach multiplayer na konsolach, atmosfera w redakcji robi się nerwowa. Miliony „zawodników” na całym świecie oddaje się sieciowemu szaleństwu a my nadal jesteśmy traktowani jak ich ubodzy krewni, o których zapomnieli bossowie wielkich korporacji. Jeśli jednak jesteście zmuszeni do „oszukiwania systemu”, dzięki czemu gracie w sieci, to ta informacja może was zainteresować.

Autorzy Halo 3, firma Bungie zdradzili, że za jakiś czas (dokładnie nie wiadomo kiedy) zobaczymy pierwsze dodatkowe mapy do tej gry. W jednym z wpisów na Bungie Net znaleźć można informacje na temat trzech z nich. W tej chwili znamy tylko ich nazwy, a nawet w tym przypadku nie jesteśmy pewni czy ostatecznie firma ich użyje. Twórca map Luke Smith nazwał je Moonbase Alpha, Jodrell Bank i John Carpenter's Prince of Dorkness. Spodziewajcie się kolejnych newsów na ten temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Coraz bardziej mam wrażenie że gracze płacą 2 razy za to samo. Dawniej kupując grę płaciło się za całość teraz wychodzi gra i zaraz po niej jeśli nie równo z nią dodatkowe plansze i inne tego typu dodatki tylko że trzeba dodatkowo zapłacić. W ten sposób bardzo niewielkim nakładem pracy można zarabiać na raz sprzedanym produkcie jeszcze wiele razy. Nie chodzi tu tylko o Halo większość gier teraz jest tak wydawana. A o Polskim Live lepiej nie mówić bo od roku sprawa nie ruszyła z miejsca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here