Odpowiednia łatka powinna być dostępna już jutro. Dziś dobrali się do niej mieszkańcy Japonii. Wersja 1,9 oprogramowania dodaje między innymi opcję „wysuń płytę” do menu konsoli. Po ściągnięciu aktualizacji będziemy również mogli to zrobić poprzez przytrzymanie trójkąta na padzie. Dodano także możliwość zmiany tła głównego menu oraz układania listy ściągniętych gier w wybranej przez siebie kolejności.

Najprawdopodobniej będziemy mogli zmieniać klasyfikację folderów oraz używać emotikonów. Oprogramowanie w wersji 1,9 pozwoli także na zmianę ustawień wideo w trakcie gry, oraz ustawień między innymi upscalingu tytułów z PS i PS2 podczas zabawy.

Zmienią się także zabezpieczenia przeglądarki internetowej; dołożono do niej opcję ustawiania zakładek. To jeszcze nie koniec zmian. Polecamy wam byście już jutro pobrali tą aktualizację i sami odkryli wszystko co na was czeka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Przez kabel hdmi masz minimum w grach na playstation2/playstation1 rozdzielczosc 576p, a przez kabel component 576i. Wszystkie rozdzielczosci oprocz 480i, 480p, 576i, czyli te ktore nie sa standardowe dla gier na ps2/ps1 powoduja mocne migotanie obrazu(jakby mniejsze odswiezanie). Dlaczego tak sie dzieje?Inaczej sformułowane na wszelki wypadek, abyś zrozumiał/a prawidłowo, ponieważ naprawdę chcę poznać odpowiedź na postawione pytanie:Czy podczas wlaczenia gry na ps2/ps1 w 576p, 720p, 1080i i 1080p obraz znacznie bardziej migocze- u mnie tak jest, ale podzczas wlaczenia w 576i jest dokładnie tak samo jak na ps2- obraz praktycznie nie migocze. Odpowiedzi proszę kierować na adres e-mail, który jest na mojej stronie: http://www.republika.pl/melfice

  2. melfice – w każdym wątku o PS3 dopiszesz link do tej strony? Proponuje zaprzestać działalności reklamowej. Na wszelki wypadek dopiszę tutaj swoją prośbę. Mam nadzieję, że się do niej dostosujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here