To właśnie gigant z Redmond posiada prawa do posługiwania się marką Age of Empires. Niestety tworzące ją studio – Ensemble – zostało jakiś czas temu rozwiązane przez amerykańską firmę.

Wielbiciele elektronicznej rozrywki podejrzewali, że tym samym ich przygoda z serią dobiegła końca. Okazuje się jednak, że Microsoft może w tajemnicy pracować nad kolejną odsłoną tego tytułu. Na serwerze prasowym korporacji pojawił się katalog zatytułowany właśnie „Age of Empires”. Oczywiście nie musi to oznaczać, że lada chwila doczekamy się zapowiedzi następnej części hitu od Ensemble, ale wielbiciele serii na pewno powinni wypatrywać wieści od giganta z Redmond. Oczywiście jeśli tylko amerykańska firma powie coś ciekawego o tej strategii, to odpowiedni news pojawi się na Valhalli. Wypatrujcie naszych wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Ja tam pamiętam że przy okazji premiery trzeciej części do sieci wypłynął artbook ukazujący część czwartą a także piątą. Czwóreczka miała się odbywać w czasach teraźniejszych natomiast piątka w przyszłości a dokładniej w kosmosie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here