Panowie i panie z firmy Creative Assembly są pracowici jak mróweczki. Od kilku dni plotkujemy na temat możliwości tworzenia przez nich wirtualnej olimpiady Londyn 2012. Pisaliśmy też o tym, że studio może oddać w nasze ręce kolejną odsłonę serii Total War. I właśnie dziś, w sieci pojawiła się jej zapowiedź.

Tym razem Creative Assembly szykuje dla nas rozszerzenie do Napoleon: Total War. Otrzymało ono nazwę The Peninsular Campaign. Gra zostanie wydana w usłudze STEAM już latem tego roku. Znajdziemy w niej – jak sama nazwa wskazuje – jedną dodatkową kampanię. Oprócz niej otrzymamy możliwość gry Hiszpanią oraz 32 nowe regiony do podbicia. W produkcji tej pokierować możemy Armée d'Espagne kierowanej przez marszałka Massénę. Bitwy rozgrywać będziemy w Portugalii , a cała kampania rozpocznie się w roku 1811. Obok tego newsa zobaczycie pierwsze grafiki z tej produkcji.

Wydaje nam się jednak, że to nie jest jeszcze ten Total War, o którym plotkowaliśmy kilka dni temu. Więcej na temat gry usłyszymy w trakcie E3 2010? Jeśli tak, to na pewno dowiecie się o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here