Nie wydaliście ostatniego kieszonkowego? A może w zeszły piątek nie poszliście do pubu i macie trochę luźnej gotówki, którą możecie wydać chociażby na nowego Mercedesa? Jeśli tak, to pędźcie do najbliższego salonu tej firmy. Nawet jeśli nie spodobają się wam jej auta, to będąc na miejscu sprawdzicie grę Gran Turismo 5.

Rodzimy oddział firmy Sony informuje o nowej akcji promocyjnej, w której gracze będą mogli sprawdzić możliwości Mercedesa SLS AMG. Naturalnie chodzi o cyfrową wersję tej pięknej maszyny. Ta prawdziwa kosztuje grubo ponad pół miliona złotych. Ciekawe ile chcą za wymianę reflektora albo lusterka?

Wróćmy jednak do konkretów. SCEP pisze, że w wybranych salonach niemieckiej firmy możemy już zagrać w Gran Turismo 5 – przejechać kilka okrążeń wymienionym przed chwilą samochodem. Próbka możliwości gry pozwoli nam się przenieść na słynny Nurburgring. Po zakończeniu zabawy będziemy nawet mogli zerknąć (ale raczej nie dotknąć) prawdziwego SLSa AMG.

W Polsce znajdziemy dwanaście salonów wyposażonych w konsole Playstation 3 i kopie gry Gran Turismo 5. W salonach tych powinniśmy także znaleźć sportowe auto – bohatera tej wiadomości. Pełna lista miejsc, które możecie odwiedzić została przez nas umieszczona pod treścią tej wiadomości.

Auto-Studio Sp. Z o.o.
Ul. Rokicińska 78
92-302 Łódź

Auto Frelik s.c.
Ul. Szosa Chełmińska 214
87-100 Toruń

BMG Bogdan Goworowski
Ul. Łużycka 9
81-537 Gdynia

Sobiesław Zasada Kraków Sp. z o.o.
Ul. Armii Krajowej 17
30-150 Kraków

Auto Partner J i A Garcarek Sp. j.
Ociąż, ul. Ostrowska 6
63-460 Nowe Skalmierzyce k/Kalisza

STANMOT Sp. z o.o.
Ul. Spadowa 4
42-262 Poczesna k/Częstochowy

Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o.
Ul. Krakowska 32B
35-111 Rzeszów

Frączak Sp. z o.o.
Ul. Olsztyńska 1
51-423 Wrocław

Mirosław Wróbel Sp. z o.o.
Ul. Klecińska 155
54-411 Wrocław

Mercedes-Benz Sosnowiec
ul. Gottlieba Daimlera 1
41-209 Sosnowiec

Mercedes-Benz Warszawa
ul. Gottlieba Daimlera 1
02-460 Warszawa

Duda- Watin S.A.
ul. Ptasia 4
60-319 Poznań

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Chyba z ciekawości się przejadę, bo nie mam daleko do jednego z wymienionych salonów. Swoją drogą ciekawy jestem reakcji sprzedawcy, gdy powiem, że tak naprawdę nie stać mnie na żaden z modeli mercedesa i przyjechałem sobie tylko pograć w GT:D”. . . w której gracze będą mogli sprawdzić możliwości Mercedesa SLA AMG” – nie miało być SLS?;)

  2. „. . . w której gracze będą mogli sprawdzić możliwości Mercedesa SLA AMG” – nie miało być SLS?;)

    Miało być. Dzięki za wskazanie błędu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here