Czy oznacza to, że posiadacze Xboxa 360 zagrają w Resistance? Raczej nie. Mimo to osoby bawiące się przy konsoli Microsoftu powinny być zadowolone z informacji potwierdzającej opublikowane przez nas plotki.

Twórcy serii Ratchet & Clank i dylogii Resistance podpisali właśnie nową umowę z Elektronikami. Na jej mocy amerykańska korporacja wyda „nadchodzące gry i nowe własności intelektualne” studia, choć prawa do tych dzieł pozostaną w rękach ich twórców. Same gry mają zaś być tworzone z myślą o Playstation 3 i Xboxie 360. Twórczość ludzi z Insomniac Games na konsoli giganta z Redmond zobaczymy więc po raz pierwszy w 16 letniej historii studia.

W tej chwili o nowym dziele Insomniac wiemy tylko tyle, że zostanie wydane na konsolach Sony i Microsoftu. Zobaczymy w nim „całkowicie nowe uniwersum”. Firma nadal będzie jednak współpracowała z Sony. Posiadacze Playstation 3 na pewno zagrają więc w kolejne odsłony Resistance i Ratcheta. Na 99,9% będą to tytuły na wyłączność dla japońskiego superkomputera. Mimo to uznajemy, że tym razem i wilk jest syty i owca cała.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here