Jej tytuł wciąż nie jest znany. Codemasters zdradzili jednak, że raczej na pewno nowemu F1 bliżej będzie do symulacji niż do typowo zręcznościowych wyścigów. Przedstawiciele wydawcy wypowiedzieli się na swoim forum dyskusyjnym. Jeden z nich, używający nicka Uncle Chewy wyjaśnił, iż dla fanów mniej realistycznych „ścigałek” Mistrzowie Kodu przygotowali już GRID i DiRT. F1 będzie zupełnie inny. W grze znajdziemy „pełne możliwości symulatora, specjalny system odpowiedzialny za fizykę oraz wierne odwzorowanie przepisów z prawdziwych wyścigów”.

Część tych opcji będzie można wyłączyć tak, by F1 od Codemasters mogli się również bawić wielbiciele bardziej arcade'owych tytułów. W tej chwili Mistrzowie Kodu nie chcieli jeszcze wyjaśnić w jaki sposób zmienimy tę pozycję z symulatora w mniej wymagającą grę. Na pewno jednak będziemy się jej przyglądać. Kiedy tylko dowiemy się czegoś nowego od razu damy wam znać. Póki co wielbiciele symulatorów mogą spać spokojnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. ja czekam w końcu na jakieś porządne wyścigi o tematyce F1 znudziło mi się już granie na kompie w non stop emulowaną wersje z 2002 roku już nie mogę się doczekać

  2. Mistrzowie kodu z natury nie zawodzą i robią porządny kawałek szpila, więc chyba nie ma się co martwić. A jak „nieprzegięty” symulator powinien wyglądać to oni dobrze wiedzą (dawna TOCA), także na chwilę obecną mój Logitech G25 szeroko się uśmiecha.

    • A jak „nieprzegięty” symulator powinien wyglądać to oni dobrze wiedzą (dawna TOCA),

      Hmm, TOCA symulatorem? Grałem w Toca race driver 2 i 3 i one nie były symulatorami. w jedynkę nie grałem – czyzby ona byla bardziej „symulacyjna” od dwóch następnych?

  3. tylko musze sprawic sobie dobre kolko i mozna pograc – zawsze to jakas alternatywa jesli jesli nie mozna usiasc za kolkiem prawdziwego bolidu 😀

  4. Czekam z niecierpliwością. Jeszcze parę lat temu pojawiało się dużo ścigałek z serii F1, obecnie troche to wszystko ucichło. Myślę, że Codemasters ma szansę zrobic dobry tytuł i mam nadzięję, że nie zapomną i dodadzą w nim świetny tryb online. Poczekamy, zobaczymy:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here