O nowej inicjatywie giganta z Redmond donosiliśmy dzisiaj rano. Firma zapowiedziała, że na Xbox Live zobaczymy największe hity z pierwszego Xboxa. Niestety nie będą im towarzyszyły znane i lubiane Osiągnięcia. W swoim blogu na temat wspomnianych gier wypowiadał się Larry Hryb z Microsoftu.

To są oryginalne gry, stworzone przed premierą Xboxa 360. Aby jak najwierniej oddać przeżycia, które one mogą nam zapewnić, w grach znajdziemy tylko i wyłącznie cechy, które były dostępne w chwili ich wydania. Czy ich wprowadzenie nie byłoby cool? Pewnie że tak. Wiele osób słusznie zauważyło, iż z wielu powodów nie jest to możliwe” – pisał Hryb.

Jeszcze przed pojawieniem się tych pozycji w sieci słyszymy o problemach z ich poprawną emulacją. Teraz dowiadujemy się, że nie będzie w nich osiągnięć. Ich cena dla polskich graczy też może być przeszkodą nie do przeskoczenia. Nie liczymy na to, że Xbox Originals będą bardzo popularne w naszym kraju. A szkoda bo na liście gier widzimy przynajmniej kilka ciekawych tytułów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here