Na ten temat plotkowano w Internecie już od dłuższego czasu. W końcu dotarła do nas oficjalna wiadomość na temat dema Metal Gear Solid 4. W najnowszym podcaście Kojima Productions można usłyszeć, że najnowszą odsłonę przygód Solid Snake’a wypróbują w akcji jedynie osoby, które przybędą na targi E For All.

Nie znamy oficjalnej przyczyny dla której zrezygnowano z wydania tej wersji demonstracyjnej. Sporo mówiło się o jego objętości. Olbrzymia ilość danych miała sprawić problem użytkownikom Internautom. W dobie szerokopasmowych łącz takie tłumaczenie podjętej decyzji wydaje nam się nieco naciągane. Mimo tego podjerzewamy, że ludzie oszaleją na punkcie tej produkcji. Jednocześnie gra z pewnością znacząco podniesie wyniki sprzedaży Playstation 3. Ciekawe czy przebije rekord Halo 3?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Szczerze, jak by miało pobić ilość sprzedanych kopii Halo 3 który już teraz wyniósł 3. 3mln i ciągle rośnie, to przy 5 mln ps3 to by musiało być ze 4 mln, czyli teoretycznie każdy prawie użytkownik by musiał kupić mgs4. Mssion Imposible. W takie rzeczy to ja nie wierzę.

    • Szczerze, jak by miało pobić ilość sprzedanych kopii Halo 3 który już teraz wyniósł 3. 3mln i ciągle rośnie, to przy 5 mln ps3 to by musiało być ze 4 mln, czyli teoretycznie każdy prawie użytkownik by musiał kupić mgs4. Mssion Imposible. W takie rzeczy to ja nie wierzę.

      Ale ludzie bedza kupowac PS3 tylko i wylacznie dla MGSa i Finala.

  2. masz racje kanon7 nie dosc ze jej nie ma to jeszcze dema nie bedzie tamtego nie bedzie wiec jak dla mnie to moze wcale jej nie byc bo jak na razie to dziecinada gra super hiper bóg wie co jeszcze i wieczne przekładanki . . ludzie zycie ucieka i jest za kródkie zeby czekac i spędzic je w poczekalni:)

  3. MGS4 sprzeda im jeszcze spokojnie kilkaset tysięcy jak nie kilka milionów chlebaka. Co prawda startowych 170mln $ to nie przebiją ale na dłuższą metę MGS4 pewnie ostro powalczy. rnAle to i dobrze. Gdzie dwóch się bije . . . tam korzystają gracze 🙂

  4. Gracze graczami, no ale demo mogliby wypuścić. Wiadomo że akurat przy MGS’ie nie kupimy kota w worku, ale nie każdego od razu stać na zakup pełnej wersji, a myślę że w taką grę każdy chciałbym pograć.

  5. Moim zdaniem doczekamy sie dema Metal Gear Online, a MGS4 bez dema sie sprzeda, no i jedna sprawa , jak kogoś stać jest na PS3 to nie skamle o demo gry na którą i tak go stać. Seria zawsze była wspaniała dzieki Fabule nie gameplayowi, który też stoi na najwyższej pułce. Demo potrafi dać tylko gameplay, a „zdradzenie” wątków fabuły mamy w mnogich trailerach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here