Łatka mająca podnieść oprogramowanie konsoli do wersji 1,92 nie jest przeznaczona dla posiadaczy urządzenia mieszkających w Europie. Sony właśnie potwierdziło tę informację. Opublikował ją, tak jak wiadomość o jej przybyciu, serwis Eurogamer. Aktualizacja trafi tylko i wyłącznie do mieszkańców Japonii i Ameryki Północnej. Naturalnie będziemy wyglądać kolejnych wieści na temat nowego firmware’u. Jeśli je gdzieś znajdziemy to napiszemy o nich na łamach Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Mam firmware 1. 92 w mojej PS3 ,pobrane z polskiego konta . . . co prawda mam tez na UK,USA i JAP ale do grania itp. uzywam polskiego. My Polacy potrafimy wszystko.

 2. Najwyraźniej tak, albo udało nam się zbudować drugą Japonię, której kiedyś chciały władze. Według Eurogamera aktualizacja firmware’u nie miała trafić w nasze ręce.

 3. Uuuuu ja też ściągnąłem update’a i zainstalowałem. Czy już mam zacząć się bać? Nawiasem mówiąc g. . . o ten update zupdateował imho.

 4. U mnie to samo. . . konto UK, update wlasnie sie sciaga. Niestety nie ma oficjalnych info co ten update tak na prawde robi :/ Podobno (jak mowia na Hexus’ie):

  * The ability to add Flash wallpapers* Web browser improvements* Controllers auto-power off after inactivity* The XMB loads icons and video thumbnails much faster. Transitions between games and the XMB are all reportedly faster too. * Backwards compatibility updated for consoles lacking the Emotion Engine

  A na oslode. . .

  there’s also alot of people having a few problems with this update, controllers auto powering off whilst in-game and not being able to get into psn store

  z tym, ze to traktowalbym na ta chwile w kategorii plotki – nawet autor tych rewelacji nie padl ofiara tych problemow tak wiec to nieco na zasadzie „kolega kolegi powiedzial”.

 5. Panowie wygląda na to że zhackowaliście Japonię, masakra. Ale jak Wam już tak dobrze idzie to zhackujcie dla Polski trochę autostrad z Nipponu i może jakieś stadiony? Przydadzą się za 5 lat 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here