Jedna z najważniejszych osób ze świata elektronicznej rozrywki powraca do firmy, którą założyła we wczesnych latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Mowa oczywiście o Nolanie Bushnellu, jednym z dwóch ojców Atari Inc. Firma poinformowała dziś media i graczy o tym, że legenda branży stanie na jej czele.

Jednocześnie z Atari odeszły jednak inne znane osoby, których zadaniem była poprawa kondycji finansowej korporacji. Mowa tu o Philu Harrisonie, który przed rozpoczęciem pracy w Atari był prezesem Sony Computer Entertainment Worldwide Studios. Los byłego bossa Sony podzielił także David Gardner (wcześniej przez 25 lat pracował w EA Worldwide Studios) oraz Paulina Bożek (wcześniej szefowa zespołu stojącego za serią SingStar). Plany Gardnera i Harrisona nie są znane. Bożek napisała natomiast na Twitterze, że rozpoczęła już pracę przy nowym, czadowym projekcie.

Czekamy zatem na pierwsze biznesowe decyzje Bushnella. Jednocześnie mamy nadzieję, że pod jego rządami Atari złapie oddech i ponownie stanie się jednym z najważniejszych graczy w świecie elektronicznej rozrywki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here