Kolejni twórcy gier opowiadają o mikrododatkach do swoich dzieł. Tym razem są nimi 4A Games (Metro 2033) i Eden Studios (Test Drive Unlimited 2). Ci pierwsi zdradzają naTwitterze, że mikrododatek do udanego Metro 2033 zostanie pokazany światu już w tym tygodniu. Mamy nadzieję, że tak jak zapowiadano, rzeczywiście będzie on czymś innym niż dobrze znane zestawy nowych map, broni, skórek. Biorąc jednak pod uwagę, że mamy już środę, na ujawnienie tego DLC nie zostało już dużo czasu.

Dysponują nim natomiast twórcy Test Drive Unlimited 2. W ich imieniu wypowiedziała się firma Namco Bandai. Jej przedstawiciele zdradzili, że opracowali już plan wydawniczy dla kolejnych mikrododatków do wymienionego przed chwilą dzieła. Nie wiemy jak to się ma do innej zapowiedzi, z której wynika, że wielbiciele/nabywcy TDU 2 mają mieć wielki wpływ na same mikrododatki. Skoro wszystko jest już opracowane, to jakie decyzje należą do nas? O, wiemy. Chcielibyśmy żeby DLC do tych wyścigów było darmowe.

Aktualizacja: Przedstawiciele studia Eden Games potwierdzili, że w jednym z pierwszych mikrododatków do ich Test Drive Unlimited pojawią się motocykle. Taką wiadomość opublikował serwis CVG.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here