Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tym zwiastunem. Zawsze miło ogląda się samochody, sunące po gładkiej jak stół autostradzie, mającej więcej niż dwa pasy. Miło ogląda się te mechaniczne bestie kiedy uświadomimy sobie, że w weekend jechaliśmy 130km pociągiem przez prawie trzy godziny. W materiale filmowym, do którego link zostawiliśmy dla was pod tekstem, powinniście zobaczyć jakie nowości czekają na nas w kolejnej odsłonie Need for Speed.

Zwiastun filmowy – Need for Speed Pro Street

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Do tego, że chociaż w grze rozwinąć można dużą prędkość w prawdziwym życiu już niespecjalnie, przynajmniej w naszym kraju. Rzeczywiście chyba lepiej opowiedzieć w newsie cały materiał filmowy a nie pozwalać czytelnikom na spokojne zapoznanie się z tym, co w nim znajdą.

  2. hymmm. . . . ”sunące z po gładkiej”,”W materiale filmowy”,”Miło ogląda się te mechaniczne bestie kiedy uświadomimy sobie, że w weekend jechaliśmy 130km pociągiem przez prawie trzy godziny”. ze niby ja i Ty gdzies jechalismy, wiem co masz na mysli tylko jakos tak nie bardzo mi ta historia podchodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here