Autorzy gier Bayonetta i Dante’s Inferno szykują ciekawe materiały kolekcjonerskie dla osób, które zakochały się w tych tytułach. Pierwszym z nich będzie „Bayonetta Design Collection”. Jest to art book, w którym umieszczono ponad pięćset grafik, szkiców poglądowych i obrazków promocyjnych, które powstały na potrzeby nowego dzieła PlatinumGames. Uzupełnia je komentarz autorów Bayonetty. Album ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale tego roku. Niestety w chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi przykładowymi planszami pochodzącymi z niego.

Jeśli natomiast wolicie przeczytać dobrą książkę, to polecamy wam nowość od Elektroników. Amerykańska zamierza urozmaicić premierę Dante’s Inferno wybranymi fragmentami Boskiej Komedii. W niedalekiej przyszłości do sklepów (lub kolekcjonerskiego wydania gry) trafi książka, w której prawdopodobnie znajdziemy jedną z trzech ksiąg wchodzących w skład dzieła Alighieriego. Oprócz niej na fanów gry czekać będą wstęp napisany przez jednego z producentów gry oraz specjalna, kolorowa wkładka. Na szesnastu stronach zobaczymy ewolucję bohaterów Boskiej Komedii – jak przenoszono ich ze świata książki do świata elektronicznej rozrywki.

Przy okazji przypominamy, że prawdopodobnie ze światem komiksu flirtują także twórcy Command & Conquer 4.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Bayonetta mi się podobała, ale klimat średniowieczny Dante’s Inferno znacznie bardziej mnie pociąga, mimo, że to pierwsze ma trochę bardziej wyrafinowane sterowanie, to bitwa ze śmiercią zdecydowanie bardziej działa na moją wyobraźnię ( ta kosa to kosmos 😀 ). A co do książek. . . Chyba nie potrafię zaliczyć 120% „wczuty” aby oprócz gry kupować jakieś dodatki dla fanów 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here