Dziś miała ukazać się łatka do jednego z najlepszych tytułów na wyłączność dla PlayStation 3 – Resistance 2 – której zainstalowanie daje możliwość zalogowania się do dwóch kont na jednej konsoli, podczas zabawy w trybie kooperacji (swoją drogą – ależ nowoczesny „ficzer”). James Stevenson z Insomniac (twórcy R2) na forum Joystiq napisał, że premiera update’u była zależna od tego, czy Sony udostępni nowe oprogramowanie do PS3.

Post ten wywołał spore poruszenie w sieci. Eurogamer natychmiast skonsultował się ze swoimi anonimowymi źródłami, które potwierdziły, że firmware do PlayStation 3 opatrzony numerkiem 2.7 owszem, jest w planach Sony na najbliższy czas. Jego premiery powinniśmy spodziewać się już w kwietniu – nie wiemy jednak, czy bardziej za tydzień, czy może za miesiąc. Informacje od Insomniac sugerują jednak, że popularny „Chlebak” powinien doczekać się aktualizacji oprogramowania w ciągu najbliższych dni.

Sony oczywiście milczy w tej kwestii i choć nie do końca ufamy anonimowym informatorom, to jednak w tej sytuacji można chyba oczekiwać, że zapowiedź update’u jest już tylko kwestią czasu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. daje możliwość zalogowania się do dwóch kont na jednej konsoli, podczas zabawy w trybie kooperacji

    chyba jednak kupie to ps3, dla takich opcji na pewno warto a to dopiero początek, przecież konsola zaledwie 2 lata na rynku a ma być 10. Ile rzeczy jeszcze przed nami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here