Firmware Playstation 3 został podniesiony do wersji 2.10. Aktualizacja przynosi ze sobą dość ciekawe nowości, na które przynajmniej część z was na pewno czekała. Konsola zacznie odtwarzać pliki DivX i VC-1 (WMV). Również czytnik Blu-Ray zyska nowe możliwości dzięki wprowadzeniu cuda o nazwie „Profile 1.1”. Więcej na jego temat pisaliśmy na początku miesiąca. Dla fanów filmu „Scream” i niedoszłych porywaczy przygotowano również możliwość zmieniania barwy głosu w trakcie rozmów i wideo czatu.

PSP zyskuje natomiast możliwość odsłuchiwania internetowych stacji radiowych. Nasi szpiedzy w Japonii donieśli również, że w Kraju Kwitnącej Wiśni pojawił się PSP Media Manager. Ważący 32MB program umożliwia zarządzanie plikami multimedialnymi na przenośnej konsoli Sony. Przez proces instalacji musimy przebrnąć ze słownikiem w ręku – wszystko jest po japońsku. Jeśli kiedykolwiek instalowaliście coś na pececie, to podpowiadamy, że należy klikać tam, gdzie z reguły znajduje się przycisk „Dalej/Next”. Po zainstalowaniu program jest już w języku angielskim. Link do Media Manager umieściliśmy pod treścią newsa.

PSP Media Manager

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Jestem ciekaw czy będzie możliwa obsługa napisów. . . . . no i polskich liter. . . . jak na razie w web browserze wycina część znaków 🙁 SONY do roboty!!!!

  2. A ja się zastanawiam czy kiedyś dadzą divxy do PSPka. Zaóważyłem że jak się zrzuci film w avi to konsola go widzi ale nie potrafi odczytać, kiedyś zdaje mi się że wogóle nie widziała. Może zaczęli coś kombinować w tej sprawie, bo przerabianie avi na MP4 dużo czasu mojemu kompowi zajmuje.

  3. Nie ma jeszcze Ong Baka drugiego, ale na mieście tak mówią na Tom Yun Goonga. . zresztą co za różnica 🙂 Ważne, że film rządzi, szczególnie ta długa scena z jednej kamery i walka z panem Kapłejrą. . . .

  4. Z ciekawostek firmware-u 2. 10 :Wystarczy wejsc do Music i odpalic visual player i mamy nowe planetarno-gwiezdne motywy (naprawde bardzo fajne). Tapeta w tle jest widoczna w Internet Browser (ramka przy „fabrycznych” ustawieniach). Information Board chodzi szybko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here