Hideo Kojima zapowiedział, że na targach w Lipsku podzieli się z graczami kilkoma niespodziankami dotyczącymi czwartej części znakomitej serii Metal Gear Solid. Jendą z nich jest informacja na temat bossów, których zobaczymy w grze. Kilka słów na ich temat jeszcze dzisiaj napiszemy, ale póki co zachęcamy was byście rzucili okiem na nowy klip ukazujący tę pozycję w akcji. Nawet jeśli nie interesują was najważniejsi przeciwnicy to zawsze możecie rzucić okiem na piękną grafikę generowaną przez Playstation 3. Link do filmu opublikowanego na łamach serwisu Computer and Video Games znajdziecie pod tekstem.

Zwiastun filmowy – Metal Gear Solid 4

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. ZWIASTUNIK WYMIATA JAK DLA MNIE POLECAM TEZ JAK KTOS POSIADA KONSOLE PS3 TO ZASSAC GAMEPLAY Z LIPSKA W 720p NA PS STORE JEST DLA MNIE PS3 ZADZI!! GRAFIKA I MIODNASCIA !!!

  2. Kojimie to chyba odbija na starość. W poprzednich częściach jedynym futurystycznym przeciwnikiem był Rex, a teraz jak widze to cała ekipa. Mógłbym to jeszcze ścierpieć, ale jak przeczytałem TO, to moje obawy o czwartą część są coraz większe. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here