Nowy materiał wideo jest zbiorem „sklejonych” przerywników filmowych, które znajdą się w pełnej wersji gry. Warto się z nim zaznajomić, gdyż znając jakość produkcji serwowanych przez to studio czeka nas nie lada wizualna uczta. Dodatkową zachętą może być fakt, że premierę samej gry przesunięto na październik. Czymś więc musimy karmić nasz wiedźminowy głód. Link do materiału filmowego, o którym piszemy powinien znajdować się pod tekstem.

Zwiastun filmowy Wiedźmina

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. Z całym szacunkiem, ale ten trailer nie jest ani nowy, ani aktualny (2007. 07. 16). Chyba, że z linkiem jest coś nie tak.

 2. Wszystko to samo, że tak powiem. Tylko pod końcem jest kilka nowych ujęć ale to trochę mało by się nowym trailerem chwalić.

 3. A ja żadnych nowych ujęć nie zauważyłem i jeśli rzeczywiście to dokładnie ten sam trailer, to siedzi u mnie na dysku od 2. maja.

 4. Dokładnie, trailer stary jak świat, widziałem go już dawien dawno na gametrailers. Najlepszy w tym newsie jest jedynie tytuł strony na której sie znajduje, Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (PC), zresztą podobnie jak news o IGN wyróżniającym Wiedźmina :).

 5. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Chyba wybiorę jednak śmiech ;). To jest oficjalny trailer Wiedźmina z taaaką brodą. Zdążył się już pojawić chyba we wszystkich liczących się serwisach o grach, a Valhalla dopiero teraz go znalazła. Choć trzeba przyznać, że w miejscu nietypowym ;). Proszę, usuńcie tego newsa. Bardzo negatywnie rzutuje on na profesjonalizm Valhalli.

  • Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Chyba wybiorę jednak śmiech ;). To jest oficjalny trailer Wiedźmina z taaaką brodą.

   Mylisz się, jest „nowy”. 🙂 W sensie – on jest posklejany z ujęć z pierwszego trailera, plus chyba jedno nowe. Faktycznie, na pierwszy rzut oka bardzo przypomina tamten stary, ale teoretycznie przynajmniej – jest nowy. 🙂 Jedynym celem wydawania takich „nowości”, jaki przychodzi mi do głowy, jest próba podtrzymania zainteresowania Wiedźminem przez PijaRów CDPR w sezonie ogórkowym. :]

 6. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Chyba wybiorę jednak śmiech ;). To jest oficjalny trailer Wiedźmina z taaaką brodą. Zdążył się już pojawić chyba we wszystkich liczących się serwisach o grach, a Valhalla dopiero teraz go znalazła. Choć trzeba przyznać, że w miejscu nietypowym ;). Proszę, usuńcie tego newsa. Bardzo negatywnie rzutuje on na profesjonalizm Valhalli.

  O oficjalnym trailerze pisaliśmy dawno temu bo CDPR go podsyłał do nas. Niedawno dotarł jednak do redakcji mail z prośbą o publikację informacji na temat, który widzisz powyżej. O czyim profesjonalizmie to więc świadczy – naszym ze publikujemy informacje czy ludzi ktorzy je w czas podsylaja?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here