Internetowy program telewizyjny Sony – Pulse – sporządził listę najczęściej pobieranych mikrogier z usługi Playstation Network. Po zaznajomieniu się z nią byliśmy bardzo zaskoczeni. Zresztą ciekawe co wy powiecie po przeczytaniu tej informacji.

Pomiatanie wirtualnym ludzikiem, sprawiało w tym roku najwięcej przyjemności posiadaczom Playstation 3, kupującym niewielkie gry. PAIN jest najczęściej pobieraną produkcją z usługi PSN. Na drugim miejscu znalazły się kręgle – High Velocity Bowling. Ostatni na podium był Super Stardust HD.

Zaraz za nimi, na miejscach czwartym i piątym PixelJunk Monsters i fl0w. Na szóstą pozycję wskoczył Warhawk, którego nie dogoniła Aquatopia.

Ostatnie trzy pozycje to odpowiednio Tekken 5: Dark Resurrection, High Stakes Poker i Ratchet&Clank: Quest for Booty.

Ciekawe czy ta lista pokryła się z tym, co sami kupiliście? Dla nas zaskoczeniem był brak doskonałego Wipeout HD, którego nie zobaczymy w zestawieniu. Jak widać sporo osób lubi też grać w kręgle i pokera a Tekken nie walczył nawet o podium. Złapcie za klawiaturę i napiszcie co myślicie o tym zestawieniu.

10. Ratchet&Clank: Quest for Booty
9. High Stakes Poker
8. Tekken 5: Dark Resurrection7. Aquatopia
6. Warhawk
5. fl0w
4. PixelJunk Monsters
3. Super Stardust HD
2. High Velocity Bowling
1. PAIN

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Umnie na dysku jest Ratchet&Clank: Quest for Booty, Tekken 5: Dark Resurrection, Warhawk, fl0w, WipeoutHD, SSF2THDR (:P), 1942: Joint Strike, PoP: Classic, MM9, Burnout: Paradise, SPF2THDR (. . . ), Linger in shadows, The Last Guy, Siren Blood Curse, GT5: Prologue . . . o crap to już tyle się tego nazbierało. O_o

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here