Serii Street Fighter raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszystkich fanów bijatyk z całą pewnością ucieszyła wiadomość o rozpoczęciu prac nad kolejną odsłoną popularnego „mordobicia”. Pomimo tego, że termin jej premiery jest dość odległy firma Capcom opublikowała pierwszą zajawkę z tej produkcji. Oczywiście wikingowie z Valhalli odnaleźli ją w Internecie i umieścili na łamach naszego wortalu. Powinniście widzieć ją pod treścią newsa. Wygląda smakowicie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Pamiętam, był rok, zdaje się, 1992. Miałem SNESa i dwie gry na niego. Jedną z nich był Street Fighter II, w którego wczesniej miałem okazję grać nad morzem w Dąbkach na automatach. To właśnie wtedy się w tej grze zakochałem i musiałem ją mieć na własnośc. Kilka listów do wujka z Hameryki i konsola + gra były moje :)Zagrywałem się na zabój. Przeszedłem każdą postacią na najwyższym poziomie do końca. Nie tylko po to żeby zobaczyć animację końcową dla każdej z nich, ale też dla napompowania młodzieńczego ego ;)Później był PC i nie miałem już styczności z kolejnymi SF. Chętnie wróce teraz do serii z czystej melanholii. A jeśli grafika będzie choćby przypominała to, co widać na powyższej zajawce, to tylko tym lepiej.

  2. Ja pierwszy raz w Street Fighter’a II zagralem w Krynicy Górskiej w moim ulubionym (i wlasciwie jedynym) salonie gier. Ah, to byly czasy 😀 Trailer bardzo fajnie zrobiony ale wolalbym jednak zobaczyc choc troche gameplay’a 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here