Jakkolwiek by nam się nie wydawało, Polska nie jest krajem ekstremalnym – zarówno pod kątem polityczno-społecznym, jak i geograficznym. Jasne, od czasu do czasu kraj nad Wisła spustoszy jakaś wichura, śnieżyca lub zaćmienie księżyca, ale jakiś spektakularnych zjawisk meteorologicznych raczej nie doświadczamy. Zorze polarne się oczywiście nie liczą.

Sprawa wygląda zupełnie inaczej w skali światowej. Nasz mały globik, zatopiony w czarnym bezmiarze kosmosu to na co dzień scena niesamowitych scen i zjawisk. Właśnie chmury, z naszego punktu widzenia coś najzupełniej nieciekawego i normalnego, przybierają dość zaskakujące kształty. Brzmi to banalnie, ale wystarczy zerknąć na zdjęcia w naszej galerii.

Zapraszamy do chwili relaksu. Zostawmy za drzwiami Andrzeja, Renatę, Lecha, Jarka, Donalda i Janka. Nie zastanawiajmy się nad wyścigiem SONY z Microsoftem. Popatrzmy w niebo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWirtualny Tennis po raz kolejny
Następny artykułBioshock raz jeszcze

9 KOMENTARZE

  1. swietny news ! oby tak dalej – 3majcie sie swojej wizji i tego niepowtarzalnego klimatu. Jedno tylko mozna by poprawic – zdjecia w DUZO wiekszej rozdzielczosci Panowie bo takie malenstwa to nawet nie sa mi w stanie dac namiastki patrzenia na to niebo 😉

  2. pffffff polityków zosatwiłem za dzrwiami już pół roku temu :)a co do fanbojostwa, to powiem, że starsznie lubię oglądać chmury, patrzeć na niebo, gwiazdy, księżyc itp. takie moje małe skrzywienie. . . 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here