Od dwóch tygodni, a w zasadzie od uruchomienia odświeżonego Playstation Network, Sony zaskakuje nas większą ilością nowości na swojej usłudze. W tym tygodniu otrzymamy pyszną potrawę złożoną aż z dwóch dań. Firmowa impreza Sony Playstation Day, która odbędzie się w tym tygodniu w Londynie zachęciła pracowników japońskiej firmy do dwukrotnego „odświeżania” PSN. Pierwsze nowości na usłudze sieciowej zobaczymy we wtorek (szóstego maja). Kolejne dołączą do wtorkowych plików jak zwykle w czwartek. Spójrzmy więc co konkretnie będziemy mogli pobrać na dysk naszej konsoli.

We wtorek w nasze ręce wpadną dwie wersje demonstracyjne gier. Będą to próbki możliwości Haze i Condemned 2. Oprócz nich pieniądze wydamy na nowe mini-gry, którym towarzyszyć będą dodatki. Trzy świeże pozycje, o których warto wiedzieć to Blast Factor Advanced (z dodatkiem Blast Factor Advanced Research), Street Skater (również w wersji na PSP) oraz High Velocity Bowling (z dodatkiem High Velocity Bowling Character – Mike). Jeśli nie spodobają się wam te pozycje, to możecie przejrzeć pliki wideo z Buzz! Quiz TV, Secret Agent Clank oraz zapowiedzianego niedawno Siren Blood Curse. O ile Sony nie zapowie nagle kolejnych nowości, to wtorkowa aktualizacja ograniczy się do tych plików.

Dwa dni później zagramy w wersje demonstracyjne Bounre Conspiracy i Race Driver: GRID. Obie gry zapowiadają się dość ciekawie. Już teraz bądźcie więc gotowi do pobrania tych dem. Osoby, które nie skuszą się na te dwa tytuły będą mogły przejrzeć zwiastuny Echochrome, materiał wideo z Playstation Day oraz tajemnicze „Play Compilation”. Dla fanów mikrododatków przygotowano jeszcze niewielkie (płatne) rozszerzenia do Army of Two i dwa zestawy utworów muzycznych do Guitar Hero III (Def Leppard Track Pack oraz Muse Track Pack). Prawda, że to miła niespodzianka? Czy możemy prosić o taką samą za tydzień?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here