Serwis GamesIndustry Biz donosi o informacji prasowej rozesłanej przez Wielkie N. Można w niej przeczytać, że Super Mario Galaxy na Nintendo Wii w ciągu siedmiu dni sprzedał się w 500 tysiącach egzemplarzy. Liczba ta dotyczy jedynie rynku amerykańskiego. Można więc podejrzewać, że w Japonii i Europie sprzeda się przynajmniej jeszcze raz tyle kopii gry. Warto również nadmienić, że wynik ten sprawił, że Super Mario Galaxy stał się najlepiej sprzedającym tytułem w całej historii konsolowych przygód wąsatego hydraulika (jeśli chodzi o sprzedaż w pierwszych siedmiu dniach od premiery). Firmie Nintendo gratulujemy kolejnego sukcesu a was zachęcamy do częstego odwiedzania Valhalli. Już wkrótce przeczytacie naszą recenzję tej pozycji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nieźle, ale jakoś ostatnio mam tendencję do porównywania tego do Monster Hunter Freedom 2: sprzedaż w Japonii to ponad 700 tyś sztuk w 2-3 dni, co nie znaczy, że sprzedaż SMG jest mała . . .

  2. Polscy dystrybutorzy jakoś zaspali, bo w dniu premiery nigdzie nie mogłem dostać nowego mario. W dużych sklepach do dzisiaj nie da się go znaleźć. Dziwi mnie takie podejście sprzedawców. Na pułkach zalega mnóstwo gier raczej miernych, lub co najwyżej średnich, a najlepsza i najbardziej oczekiwana gra jest przez nich kompletnie ignorowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here