W najnowszym numerze Playstation World Magazine opublikowano obszerny artykuł poświęcony trzeciej odsłonie (nie licząc Chains of Olympus) elektronicznych przygód boga wojny – Kratosa. Zeskanowane strony czasopisma zdążyły już okrążyć cały świat, pojawić się na stronach internetowych w praktycznie każdym zakątku naszej ślicznej planety. Wielbiciele elektronicznej rozrywki z zapartym tchem przeglądali grafiki z God of War III, by na samym końcu artykułu natknąć się na niesamowitą wiadomość. Redakcja PSW powołując się na anonimowych informatorów doniosła, że kolejna część znakomitej serii zostanie wydana w okolicach Świąt Bożego Narodzenia w przyszłym roku. My oczywiście nie do końca wierzymy w wiadomości zdobyte u „dobrze poinformowanych osób”, ale już raz słyszeliśmy podobne plotki. Czyżby więc Sony miało wgnieść swoich rywali w ziemię i wydać grę , która w grudniu przyszłego roku będzie numerem 1 na wszystkich listach przebojów? Trzymamy za to kciuki!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Minie ponad 2,5 roku od premiery GOW2 do grudnia ’09, a zważywszy że to była gra na poprzednią generację konsol, osobiście jestem w stanie uwierzyć że gra pojawi się właśnie w takim terminie.

  2. Wiem, że ta gra pokaże 100% mocy konsoli (tak jak z psp i ps2) ale niech nie każą czekać do końca kadencji ps3, bo wtedy będzie za późno na takiego killera, bez którego Sony może sobie nie poradzić.

  3. Oby to była prawda! GoW to jedna z najlepszych konsolowych serii, szczególnie jeśli spojrzymy na markę PLAYSTATION. Czekamy z upragnieniem!PS: Ma ktoś linki do skanów artykułu?

  4. Lepiej dla Sony, że GoW III wyszedł jak najwcześniej (przynajmniej bez obsuw). W końcu PS3 nie będzie wieczna a hit na tej konsoli (nie licząc first- party) nie jest za częsty (albo przekładany). Dla mnie, jeżeli K2 zawiedzie, GoW będzie ostatecznym pokazem mocy. Tak było w przypadku PS2, PSP, tak będzie i z PS3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here